Stres: hydroterapie Stress Lázně - ubytování Stres: Relax Centrum

Stres - deprese: pobyt - lázně, léčení a překonání stresu, depresí.

Stres - lázně v zimě Relax koupele. wellness thermal


Relax Centrum
PhDr. Karel Hlavatý

Anti stress, program při depresi.

Stres ( stress ) - psychická krize, deprese - duševní, nervové, psychické vyčerpání. Pracovní, partnerské, rodinné a výchovné problémy, konflikty. Stress - terapie, relaxace, léčení stresu a deprese. To jsou nejčastější potíže, které je možné rychle zvládnout pomocí speciálních programů.

"Stres psychoterapie " je krizový program, prevence a intenzivní regenerace. Pobyt je vhodný i pro osoby na pokraji psychických sil. Intenzivní terapie a procedury umožňují v krátké době zvládat problémy partnerské, psychické, zdravotní, pracovní, výchovné.
Stres ( stress ) terapie je program, který vede psycholog. Pomáhá překonat deprese, kritické životní situace, slouží k rychlé regeneraci po stresu a zátěži plynoucí z práce, osobních vztahů, rodinných a jiných problémů či konfliktů. Celou dobu pobytu v maximální možné míře vyplňuje intenzivní terapeutický program, zůstává velmi málo volného času. Pro vaše nervy jsou vytvořeny mimořádné podmínky k zotavení, obnově psychické energie, výkonnosti a odolnosti. Neformální prostředí umožní opustit navyklé stereotypy a sociální role. Léčebná kůra má rychlý a dlouhodobý efekt.

Psychoterapie a speciální procedury umožňují ovlivnit stress, deprese i psychosomatické projevy dlouhodobé stresové zátěže: poruchy spánku, bolesti hlavy a zad, trávicí potíže, kolísání krevního tlaku, pocity úzkosti, ztrátu sebedůvěry, zmatenost, podrážděnost atp.

Doporučená délka pobytu: 7 - 10 nocí.
Krátkodobé pobyty u tohoto typu programu připadají v úvahu jen mimořádně.
Terapie využívá individuální kombinace příjemných a velmi účinných procedur: hydromasáže, koupele bylinné, solné i rašelinové, masáže klasické, lymfatické, relaxační i reflexní, shiatsu terapie, zábaly, vyhřívané bandáže, lymfodrenáž, rašelinové obklady, relaxační techniky, práce se sugescemi, stimulace nervového systému, indukce regeneračního alfa režimu, oxygenoterapie, magnetoterapie, harmonizační tónová masáž, aplikace vitamínových dávek a bylinných extraktů. O konkrétním složení procedur v programech pro terapii a stresu rozhoduje po vstupním rozhovoru psycholog.

Cena pobytu podle intenzity: (7 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně, procedury):
Program
"SOS standard", rozsah procedur cca 3 hodin denně, cena od : 10.850,-.
Program
"SOS extra", rozsah procedur cca 5 hodin denně, cena od 13.650,-.
Program
"SOS maxi" , rozsah procedur cca 7 hodin denně, cena od 17.850,-.
Při obsazení pokoje jednou osobou příplatek 150,- Kč za noc.

Doporučený přípravek:
ALVEO posilující prostředek, na stres, únavu a psychickou zátěž.
Potlačuje většinu známých potíží souvisejících se stresem. Další info o ALVEO

Pro informace o dalších relaxačních a wellness programech (Relax Expres, Relax Bonus, Senior, Nadváha - celulitida, LMD, Stres management, Balneo, Lymfatický systém)
a o používaných procedurách navštivte Lázně - wellness - relaxace.

Relax Centrum není zdravotnické zařízení, programy připravuje a vede psycholog. Výhodou je klidná neformální atmosféra a individuální přístup ke každému z hostů. Časový rozpis procedur je podle možností připravován s ohledem na přání hosta. V jednom termínu přijímáme zpravidla nejvýše 10 osob pro pobyt s programem.

www.relaxace.com © 2009