Lymfodrenáž lymfatické masáže.

 

Lymfodrenáž Lázně Jablonec Lázně lymfatické masáže Lymfodrenáž, lymfatické masáže

 

Lymfatické masáže ruční, přístrojové lymfomasáže.

Lymfatická drenáž - Lymfodrenáž ( lymfodrenáže ).

Lymfatické masáže - lymfodrenáž, ruční i přístrojová, aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systém. Odpovídají za sběr
a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin. Obsahují lymfocyty, vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, odpad z metabolických procesů.

V lidském těle se nacházejí 4 hlavní lymfatická centra, kterými jsou podpažní a tříselné uzliny. Lymfatické masáže - lymfodrenáž ošetřují síť lymfatických cév začínající na periferních částech těla. Zhruba 80% lymfatických cév je v kůži a podkoží. Drenáž uvoňuje prostupnost lymfatické sítě až k jejímu propojení do žilního systému.

Přirozený průchod lymfy je zajišťován stahy mízovodů, tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu. Nedostatek pohybu, jednostranná zátěž, ochablost svalů a podkožních tkání, genetické dispozice. To jsou nejčastější příčiny nedostatečného odvádění lymfy
a hromadění škodlivých látek - toxinů - ve tkáních a kloubech. Častými projevy jsou pocity únavy, těžké nohy, otoky, celulitida, oslabení imunitního systému. Právě tyto příznaky odstraňuje lymfodrenáž.

Lymfodrenáž a lymfatické masáže, přístrojem Lymfoven i manuální, napravují nadměrné zatížení lymfatického systému, příp. poškození lymfatických cév.

Manuální i mechanická lymfatická drenáž - lymfatická masáž či lymfodrenáž využívá anatomických a fyziologických poznatků o průběhu cév, umístění uzlin, spojkách a rychlosti nasávání tekutin lymfatickou cévou, stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchodnost lymfy v kritických místech, zrychluje odvádění škodlivin z organizmu.

Lázně Jablonec nabízejí lymfodrenáž - lymfatickou masáž, která je vhodná jako prevence
a terapie, i jako regenerace po fyzické zátěži, turistice, sportu.

Terapeutické užití lymfodrenáže je velmi rozsáhlé. Více na stránce Lymfoven.


lymfodrenáž

Lymfatická kompresní masáž - lymfodrenáž (Slide Styler, Body Styler, Lymfoven).
Lymfoven pracuje s tlakovou vlnou, která nahradí svalovou pumpu. Lehké, rytmické tlakové vlny, běží od špiček chodidel přes lýtka, stehna a boky. Masáž je velmi příjemná.
Již po první proceduře jsou měřitelné výsledky.

Přístrojová lymfodrenáž je založená na přerušované kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny. Podporuje jak lymfatický tak i žilní systém.


Další procedury, které aktivují lymfatický systém, ovlivňují podkožní tkáně, zmírňují celulitidu: Pulzní magnetické pole, Uhličitá koupel , Tepelné zábaly, Solné koupele, Hydromasáže. Razantně zvýšit energetický výdej organizmu, akcelerovat metabolizmus a aktivovat lymfatický systém je možné využitím kryoterapie (kryolipolýzy) v POLÁRIU.


Právě v akci:

Lymfoven - týden: pobyt od neděle do pátku, 5 nocí se snídaní,. 6 x lymfoven. Program lze libovolně rozšířit o další procedury. AKCE


Lymfatické masáže.
6x ubytování se snídaní.
7x mechanická kompresní lymfomasáž 50 minut.

Relaxační hubnutí:
úbytky v průměru 10% na obvodu pasu a stehen a 2 - 5 kg na váze lze očekávat při kompletní kůře se 40 hodinami procedur. Více informací o programu Relaxační hubnutí: BMI - Dieta


Vhodným doplňkem na pročištění organizmu - kapilár a cév krevního oběhu a lymfatického systému, jater a ledvin je pitná kůra s využitím gelu Aloe Vera Barbadensis Miller Užívání Aloe zvyšuje účinnost všech látek přijímaných organizmem (léky, doplňky stravy, vitamíny atp.).

 

 

 

NAPIŠTE NÁM

e-mail pro odpověď:
Dotaz k procedurám, obsahu programů, volným termínům atp. můžete uvést v textu.

www.relaxace.com © 2009