Lázně na zkoušku.

Lázně - lázeňské pobyty - týden v lázních.

Lázně pro dva Lázně  pro dva Lázně na víkend


Lázně na zkoušku pro dva.

Wellness, relax i léčba - pobyty v lázních na zkoušku.

Soukromé Lázně nabízejí na zkoušku, pro dva dny či týden, komorní a klidné prostředí. Ze široké nabídky těch nejpříjemnějších a vysoce účinných procedur Vám pomůže ochotný personál vybrat ty správné právě pro Vás. Zvolit si můžete i některý z připravených balíčků. Na zkoušku pro víkendový pobyt je nejžádanější Relax Bonus. Zahrnuje masáže, koupele, shiatsu, lymfatické masáže a hlubokou relaxaci v magnetickém poli, celkem 7 hodin procedur. Vinikající je i balíček Balneo, zahrnující především koupele. Nabízí se i možnostvlastního výběru podle momentálního přání. Ceny začínají na tisící korunách za noc se snídaní a jednou procedurou. Podrobné informace o nabízených balíčcích a procedurách jsou ZDE.

Lázně na zkoušku umožují mimo jiné i využití celotělové kryoterapie.

 

Jablonec nabízí výborné příležitosti k rekreaci. V okolí je mnoho přírodních zajímavostí, architektonických a historických památek a turistických cílů. Hrady, zámky, skalní města Českého ráje, Kitlovsko, krápníková jeskyně, muzeum, zoologická a botanická zahrada, zábavní komplex Babylon s aquaparkem, trasy pro pěší turistiku a cyklotrasy.

 

Pro delší pobyty nabízejí lázně pomoc se zaměřením:
- psychické problémy, vyčerpání, stres a deprese
- astma, revma, alergie, lupénka

- hubnutí
- pohybové ústrojí.

 

Léčebné lázně bývají nejčastěji na 10 - 14 dní. Zdravotní zaměření věak mohou mít také

kratší wellness pobyty pro dva dny či na víkendové a lázně na zkoušku.

 

Pro podrobné informace o lázeňských pobytech můžete navštívít stránku Lázně a pobyty.

Lázně na zkoušku


Lázně Jablonec
jsou vyhlášené naprostou pohodou a jedinečnými procedurami.

Programy pro lázně již více než 15 let připravuje a řídí psycholog s týmem fyzioterapeutů
a rehabilitačních pracovníků.

 

lázně pro dva dny Lázně dovolená, na zkoušku Lázně v zimě - pro dva týdny, dovolenou

 

 

Lázně na webu: Jánské Lázně http://www.janskelazne.com Lázně Toušen www.slatinnelaznetousen.cz Lázně Luhačovice www.lazneluhacovice.cz Lázně Teplice www.lazneteplice.cz Lázně Teplice nad Bečvou www.ltnb.cz Lázeňské léčebné ústavy Ministerstva vnitra www.lazne-mv.cz Lázně Karlova Studánka www.k.studanka.cz Lázně Dolní Lipová www.lazne.cz Lázně Skalka www.lazneskalka.cz Lázně Velichovky www.laznevelichovky.cz Léčebné lázně Jáchymov www.laznejachymov.cz Bertiny lázně www.berta.cz Lázně Slatinice www.lazneslatinice.cz Lázně Ostožská www.laznenovaves.cz Léčebné lázně Bohdaneč www.llb.cz Lázně Felicitas www.laznefelicitas.cz Lázně Poděbrady www.lazne-podebrady.cz Lázně Libverda www.lazne-libverda.cz Anenské slatinné lázně www.laznebelohrad.cz Lázně pro dva www.lazneprodva.com Lázně Bechyně www.laznebechyne.cz Lázně Darkov www.darkov.cz Lázně Františkovy Lázně www.franzensbad.cz Lázně Hodonín www.laznehodonin.cz Léčebné lázně Konstantinovy Lázně www.konstantinovy.cz Léčebné lázně Mariánské Lázně www.marienbad.cz Lázně Losiny www.lvl.cz Lázně města Brna www.lazne-brno.cz Lázně Mšené www.msene.cz Léčebné lázně Bludov www.lazne-bludov.cz Státní lázně Vráž www.lazne-vraz.cz Svaz léčebných lázní www.lazne-kur-spa.cz Lázně Libverda www.lazne-libverda.cz


www.relaxace.com © 2009