Hydrocolon - Colonhydroterapie.

Lázně hydrocolon terapie Terapie hydrocolon hydrocolon terapie lázeňský pobyt

ColonHydroTerapie - hydrocolon terapie
výplach tlustého střeva.

Výplach střev, střevní sprcha - více než klystýr.

 

Detoxikace - očista organizmu metodou hydrokolonterapie.

Colon - kolon - hydroterapie.
Očista tlustého střeva výplachem, colon hydroterapie, je velmi stará metoda. Pomáhá překonat důsledky nevhodného životního stylu, nesprávné životosprávy, často i vliv moderních léků, zejména antibiotik na střevní mikroflóru.

Hydrocolon čistí sliznice tlustého střeva. Ty jsou významnou součástí imunitního systému. Původcem řady nemocí je nerovnováha ve složení mikroflóry. Zvýšená přítomnost kvasinek, plísní, nevhodných bakterií a mikroorganizmů zatěžuje organizmus, narušuje imunitní funkce. Rozvíjí se takzvaná dysbioza - autointoxikace organizmu, poškození toxiny ( jedy) z vlastního trávicího traktu. Narušuje se schopnost střevní sliznice vstřebávat důležité vitamíny a živiny.

Mezi závažné nemoci, které jsou tímto procesem přímo způsobeny patří např.:

bolesti hlavy, migrény, chronická únava,
kožní poruchy, akné, lupenka,
alergie, astma, atopický ekzém,
různá plísňová onemocnění, mykózy, kandidoza (candidoza - candida albicans),
kloubní problémy, revma,
vysoký krevní tlak, chudokrevnost,
ztráta obranyschopnosti, náchylnost k onemocnění, chronická rýma,
zácpa, páchnoucí dech, tělesný zápach, zvětšené břicho
metabolický syndrom, obezita, nadváha.

Prevence a léčení vážných onemocnění vyžaduje péčo o sliznici tlustého střeva. To znali lékaři dálného Východu, arabští lékaři i staří Řekové. Stejné jsou poznatky moderní medicíny. 90 % nemocí má počátek v tlustém střevě.


hydrokolon - výplach tlustého střevaHydrocolon terapie


Do střeva je trubicí zavedenou konečníkem vháněna střídavě studená a teplá voda, nestejná teplota povzbuje peristaltiku a omývá střevo až k oblasti apendixu. Hydroterapie šetrně rozpustí a vymyje obsah střeva včetně toxických odpadů, kalové masy, patogenních mikroorganismů a parazitů. Zároveň aktivuje imunitní systém. Voda s nečistotami je pak odváděna, aniž by byl cítit jakýkoliv zápach, celý systém je uzavřený. Klient i personál může v průhledné trubici sledovat vyplachovaný obsah. Střevy projde postupně až 50 litrů vody. Colon hydroterapie nezpůsobuje žádné velké bolesti či křeče, v určitých fázích procedury se dostavuje pouze pocit plnosti střeva.

V Lázních Jablonec momentálně hydrocolon nenabízíme. Řada našich klientů zjistila, že stejných očistných účinků je možné dosáhnout pomocí pitné kůry s Aloe Vera Barbadensis Miller. Proces trvá déle, je však přirozenější a šetrnější k organizmu. Aloe čistí nejen stěny tlustého střeva, ale zároveň i cévní řečiště až na úroveň mikrokapilár. Dodává organizmu navíc nenahraditelné nutričně významné látky. Více informací ZDE

 

 

keywords: hydrocolon, jablonec, liberec, boleslav, praha, terapie

www.relaxace.com © 2009